Helpdesk

Praktijkvoorbeeld

De visnetten
Het resultaat van Net-Works is een tapijttegelcollectie gemaakt van afgedankte visnetten. Een circulair project waarbij ‘s werelds armste, afgelegen kustgemeenschappen hun eigen bedreigde omgeving helpen beschermen. Interface-directeur Ton van Keken: “Meestal gaat circulair ondernemen over de effecten op het milieu, maar dit project krijgt veel aandacht vanwege de sociale impact.”

Over MVO Nederland

Contactpersonen

Directie
Maria van der Heijden
directeur-bestuurder
m.vanderheijden@mvonederland.nl
@MariavdHeijden
Pieter van den Herik
operationeel directeur
p.vandenherik@mvonederland.nl
 
 
Michel Schuurman
directeur Economie & Politiek
m.schuurman@mvonederland.nl
@MeSchuurman
 
Managers
 
Petra Veeneman
programmamanager IMVO
p.veeneman@mvonederland.nl
 
 
Mike van den Hof
manager Business Development & Acquisitie
m.vandenhof@mvonederland.nl
 
Partnerteam
Karin Jansens
hoofd Partnerteam
k.jansens@mvonederland.nl

Ina Goes
medewerker Partneradministratie
T. 030-2305606
M. 06 2125 5160
i.goes@mvonederland.nl

Ruby Mussendijk
accountmanager Grote Bedrijven Netwerk
r.mussendijk@mvonederland.nl
Erwin van Overbeek
manager Grote Bedrijven Netwerk
e.vanoverbeek@mvonederland.nl
@ErwinvOverbeek
Kennis & Ontwikkeling
 
Gerdien Dijkstra
kennismanager
g.dijkstra@mvonederland.nl
 @gadijkstra
 
Human Resources
 
Margaret Karsten
HR-manager
m.karsten@mvonederland.nl
 
MVO-specialisten
Gerard Teuling
sectormanager Agribusiness / Internationaal MVO Tuinbouw
g.teuling@mvonederland.nl
@GerardTeuling
Michiel van Yperen
sr. projectmanager Internationaal MVO (IMVO) / sectormanager Textiel
m.vanyperen@mvonederland.nl
Shirley Justice
adviseur MVO & Recht
s.justice@mvonederland.nl
@shirleyjustice
Martin van der Vliet
programmamanager Beton
m.vandervliet@mvonederland.nl
 
Jos Reinhoudt
expert Transparantie en Stakeholderdialoog
j.reinhoudt@mvonederland.nl
@josreinhoudt
 
MVO Nederland Evenementen
 
Diana Kruft
projectmedewerker Evenementen
d.kruft@mvonederland.nl
 
Laatst bijgewerkt: 
16-04-2019 13:25