Helpdesk

E-book Voedselverspilling

De Ladder van Moerman: hoe pak je verspilling aan in de praktijk?

Verspillingschecker

Ontdek in 5 minuten het potentieel van jouw reststromen

MVO Netwerk Food & Agribusiness

Team

Gerard Teuling
Sectormanager Food & Agribusiness
g.teuling@mvonederland.nl

Hasse de Boer
Projectmanager Food & Agribusiness
h.deboer@mvonederland.nl

Pieter Goudswaard
Projectmanager Food & Agribusiness
p.goudswaard@mvonederland.nl

[Foto volgt]

Afra de Leeuw
Webredacteur & Community Coördinator
a.deleeuw@mvonederland.nl

Ilonka Nennie
Projectmedewerker Sectortransities
i.nennie@mvonederland.nl

Steven Trijsburg
Sustainable business developer en projectmanager Afrika
s.trijsburg@mvonederland.nl

Meine van der Graaf
Projectmanager IMVO
m.vandergraaf@mvonederland.nl

[Foto volgt]

Stefan Roolvink
Programmamedewerker IMVO
s.roolvink@mvonederland.nl

Mike van den Hof
Business Development IMVO
m.vandenhof@mvonederland.nl

[Foto volgt]

Suzanne Elias
Adviseur Public Affairs
s.elias@mvonederland.nl

Laatst bijgewerkt: 
14-08-2018 13:44